Laser endowaginalny Aphrodite w MedicaNow

Laser endowaginalny CO2 Aphrodite jest urządzeniem z powodzeniem wykorzystywanym we wszystkich specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wskazaniem na ginekologię.

Zabiegi wykonywane laserem Aphrodite mają na celu zwiększenie napięcia oraz elastyczności ścianek pochwy, przywrócenie prawidłowego PH oraz zwiększenie jej nawilżania. Pozwala na nieoperacyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu rozluźnienia pochwy, a także atrofii i zespołu suchości pochwy. Skuteczność zabiegu jest uzależniona od prawidłowej kwalifikacji pacjenta do zabiegu.

Więcej

Ginekologia plastyczna

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części ciała pacjentki. Zabiegi plastyki wykonywane są u Pań po porodach naturalnych, u których wygląd i funkcjonalność dróg rodnych różni się od pierwotnego (waginoplastyka, plastyka krocza) oraz u pacjentek, u których występuje dysproporcja anatomiczna lub przerost warg sromowych (labioplastyka). W sytuacjach wad wrodzonych, zapewniamy możliwość rekonstrukcji stref intymnych.

Więcej

Depilacja laserowa LightSheer DESIRE

Usuwanie niechcianego owłosienia jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jaki to może być dla Ciebie komfort i ile czasu i pieniędzy oszczędzasz podczas golenia? Możesz uniknąć tego problemu korzystając z depilacji laserowej w MedicaNow.

Więcej

„Twoja Przyjaciółka CYTOLOGIA”

MedicaNow w trosce o Wasze zdrowie pragnie zaprosić Wszystkie Panie na ginekologiczne badania kontrolne wraz z badaniem cytologicznym. Specjaliści Naszej Kliniki to wykwalifikowany personel medyczny praktykujący w ośrodkach medycznych najwyższej referencji, wrażliwi na potrzeby Pacjentek, gotowi nieść pomoc i udzielić wsparcia przy każdej diagnozie i drodze leczenia.

Więcej

Dzień Matki z Pakietem „MAMZdrowie” w MedicaNow

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnego PAKIETU „ MAM Zdrowie” w skład którego wchodzą dwie kompleksowe analizy masy i składu ciała, przeprowadzone na jedynym w Poznaniu Analizatorze InBody370. Jedna analiza adresowana jest dla Mamy, druga dla osoby obdarowującej Szanowną Mamę tym oryginalnym prezentem stworzonym przez MedicaNow z myślą o Dniu Matki.

Więcej

Utrzymywanie zrównoważonej diety, a eliminacja niektórych pokarmów

Zapraszamy do wykonania testu tolerancji pokarmowej wraz z konsultacją dieietyczną. Jeśli wyniki testu Food Detective™ wykaże podwyższony poziom przeciwciał w związku z niektórymi pokarmami, nasz dietetyk wskaże czego unikać w codziennym pożywieniu. Usunięcie szkodliwych pokarmów pozwoli Ci jeszcze raz przemyśleć Twój styl życia i wybór rodzaju pożywienia. Być może będziesz także potrzebował z naszym dietetykiem…

Więcej

Ewa na wakacjach w górach

Ewa postanowiła na urlop wyjechać w góry, ponieważ jest singielką  i taka forma spędzania wolnego czasu jej odpowiada. Podczas wizyty kontrolnej u Dietetyczki pani Ewa uświadomiła sobie, że nie przytyła, a wręcz przeciwnie dodatkowo schudła  2,5 kilograma. Pani Dietetyk zrobiła pomiar masy i składu ciała, zapytała jak spędzała wolny czas pani Ewa oraz w jaki sposób  przestrzegała…

Więcej