Laser endowaginalny Aphrodite w MedicaNow

Laser endowaginalny CO2 Aphrodite jest urządzeniem z powodzeniem wykorzystywanym we wszystkich specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wskazaniem na ginekologię.

Zabiegi wykonywane laserem Aphrodite mają na celu zwiększenie napięcia oraz elastyczności ścianek pochwy, przywrócenie prawidłowego PH oraz zwiększenie jej nawilżania. Pozwala na nieoperacyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu rozluźnienia pochwy, a także atrofii i zespołu suchości pochwy. Skuteczność zabiegu jest uzależniona od prawidłowej kwalifikacji pacjenta do zabiegu.

Więcej

Ginekologia plastyczna

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części ciała pacjentki. Zabiegi plastyki wykonywane są u Pań po porodach naturalnych, u których wygląd i funkcjonalność dróg rodnych różni się od pierwotnego (waginoplastyka, plastyka krocza) oraz u pacjentek, u których występuje dysproporcja anatomiczna lub przerost warg sromowych (labioplastyka). W sytuacjach wad wrodzonych, zapewniamy możliwość rekonstrukcji stref intymnych.

Więcej

Depilacja laserowa LightSheer DESIRE

Usuwanie niechcianego owłosienia jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jaki to może być dla Ciebie komfort i ile czasu i pieniędzy oszczędzasz podczas golenia? Możesz uniknąć tego problemu korzystając z depilacji laserowej w MedicaNow.

Więcej

„Twoja Przyjaciółka CYTOLOGIA”

MedicaNow w trosce o Wasze zdrowie pragnie zaprosić Wszystkie Panie na ginekologiczne badania kontrolne wraz z badaniem cytologicznym. Specjaliści Naszej Kliniki to wykwalifikowany personel medyczny praktykujący w ośrodkach medycznych najwyższej referencji, wrażliwi na potrzeby Pacjentek, gotowi nieść pomoc i udzielić wsparcia przy każdej diagnozie i drodze leczenia.

Więcej

Dzień Matki z Pakietem „MAMZdrowie” w MedicaNow

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnego PAKIETU „ MAM Zdrowie” w skład którego wchodzą dwie kompleksowe analizy masy i składu ciała, przeprowadzone na jedynym w Poznaniu Analizatorze InBody370. Jedna analiza adresowana jest dla Mamy, druga dla osoby obdarowującej Szanowną Mamę tym oryginalnym prezentem stworzonym przez MedicaNow z myślą o Dniu Matki.

Więcej