aphrodite

APHRODITE jest  laserem endowaginalnym (dopochwowym), wykorzystywanym w leczeniu następujących schorzeń:

 • Atrofia pochwy (schorzenie wywołane zmianami hormonalnymi spowodowanymi niedoborem estrogenu. Objawy: suchość pochwy, stany zapalne, ból w trakcie i krwawienia po stosunku, pieczenie, świąd, obniżenie elastyczności pochwy).

 • Zespół rozluźnienia pochwy (VRS) (występuje najczęściej po przebytych porodach oraz w okresie menopauzy. Polega na utracie optymalnej struktury i napięcia pochwy, stanowi poważny problem w kontaktach intymnych).

 • Wysiłkowego nietrzymanie moczu (WNM) (Problem ten dotyczy znacznej części populacji kobiet, zazwyczaj jest związany z porodem lub z upływającym czasem. Ścianki pochwy ulegają obniżeniu, co wpływa na zmniejszenie nacisku pochwy na cewkę moczową i w rezultacie np. wysiłku fizycznego czy kaszlu dochodzi do popuszczania mniejszej lub większej ilości moczu.

 • Braku satysfakcji oraz mniejsze doznania w trakcie stosunku seksualnego.

Usuwaniu zmian takich jak: polip szyjki macicy i pochwy oraz polip skórno-włóknisty sromu

Przeciwwskazania:

 • ciąża

 • miesiączka

 • choroba nowotworowa

 • nieprawidłowy wynik badania cytologicznego

 • aktywna infekcja pochwy lub sromu

 • choroby autoimunologiczne

 • zaburzona krzepliwość krwi

 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych ( aspiryna, polopiryna) lub antykoagulantów ( heparyna, hirudyna)

Przygotowanie do zabiegu:

 • badanie ginekologiczne

 • biocenoza pochwy (ocena czystości pochwy) ma na celu wykluczenie ewentualnych infekcji.

Przebieg zabiegu:

Zabieg jest bezbolesny i trwa 10-15 minut. Podczas zabiegu lekarz wykorzystuje wiązkę lasera, którą wprowadza do pochwy wywołując obkurczanie i stymulację włókien kolagenowych, dzięki czemu ścianka pochwy wzmacnia się i usztywnia. Także ułożenie cewki moczowej ulega skorygowaniu, przywracając normalne funkcjonowanie układu moczowego. Poprzez obkurczenie mięśni dna macicy powraca normalne funkcjonowanie układu moczowego, a kobieta odzyskuje pewność siebie i komfort życia. Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

Dzięki odbudowie tkanek w pochwie zostaje przywrócona jej prawidłowa funkcjonalność, następuje przywrócenie fizjologicznego PH oraz zwiększenie nawilżenia.

W większości przypadków wykonujemy jeden zabieg, w niektórych  wymagane jest jego dwukrotne lub trzykrotne powtórzenie w odstępie 4 – 6 tygodni.

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka wraca do swoich codziennych czynności. Zalecamy rezygnację z aktywnści seksualnej, gorących kąpieli, korzystanie z basenu oraz sauny przez okres od jednego do dwóch tygodni).

Zapraszamy do kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości

Klikając wyślij

 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie w ramach usług świadczonych przez Partnerów Spółki.*
 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług Partnerów współpracujących, w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MedicaNow Sp. C z siedzibą w Poznaniu, ul. Piątkowska 118, 61-645 Poznań.
Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MedicaNow Sp. C
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.