Przerost napletka łechtaczki może mieć negatywny wpływ na odczuwanie przyjemności podczas współżycia jak również powodować dyskomfort fizyczny i emocjonalny. Plastyka napletka łechtaczki (hoodoplastyka) ma korzystny wpływ na odczuwanie orgazmu, zmniejsza dyskomfort fizyczny jak również poprawia wygląd okolicy intymnej.

Wskazania:

  • niezadowolenie z wyglądu łechtaczki i jej otoczenia,

  • przerost napletka łechtaczki,

  • dyskomfort podczas noszenia obcisłej odzieży lub stroju,

  • niemożność osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego lub przyjemności

  • wstyd oraz brak pewności siebie.

Przebieg zabiegu:

Zabieg ten polega na usunięciu nadmiaru tkanki pokrywającej lub otaczającej łechtaczkę (tzw. napletek lub kapturek łechtaczki). Niekiedy fałd skórny nad łechtaczką jest przerośnięty lub rozciągnięty, powodując dyskomfort zarówno fizyczny, jak i emocjonalny i często ma negatywny wpływ na odczuwanie przyjemności podczas stosunków seksualnych.

Po zabiegu pacjentkom towarzyszy lekki ból oraz dyskomfort w okolicy krocza. Są to objawy typowe i ustępują do 7 dni po zabiegu.

 

Zapraszamy do kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu

Adres email (wymagane)

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości

Klikając wyślij

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie w ramach usług świadczonych przez Partnerów Spółki.*
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji i reklamy produktów i usług Partnerów współpracujących, w tym poprzez wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z Ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MedicaNow Sp. C z siedzibą w Poznaniu, ul. Piątkowska 118, 61-645 Poznań.
Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Spółki. Dane będą przetwarzane na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).
Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie.
Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową MedicaNow Sp. C
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.