Diagnostyka

Diagnostyka

Oddaj swoje zdrowie w dobre ręce.
Badaj się regularnie!

Diagnoza i badania
w laboratorium MedicaNow

Nasze laboratorium to nowoczesna placówka, zatrudniająca profesjonalną kadrę oraz gwarantująca szeroką gamę badań diagnostycznych. Chętnie doradzimy Ci w doborze badań, jeśli tylko przedstawisz nam ogólne informacje o swoim stanie zdrowia, obecnych dolegliwościach i przebytych schorzeniach. Wystarczy tylko umówić się telefonicznie do naszego laboratorium.

Badania przygotowujące do in vitro

Jesteśmy specjalistami w diagnostyce niepłodności i wykonamy cały pakiet badań przygotowujących do in-vitro.

Hiperprolaktynemia

Badanie prolaktyny wykonuje się przy zaburzeniach miesiączkowania i niepłodności. W MedicaNow przeprowadzimy pełną diagnostykę i zaproponujemy Ci najlepsze leczenie.

Test Harmony

Test pomaga wykryć określone zaburzenia chromosomalne u płodu już od 10. tygodnia ciąży.

Koagulologia

Badanie krwi, które ocenia zaburzenia krzepliwości i zdolność do powstawania zakrzepów lub małopłytkowości. W MedicaNow wykonasz niezbędne badania krwi, a wyniki otrzymasz już po 1 dniu.

Diagnostyka endokrynologiczna

Badania endokrynologiczne oceniają stężenia i aktywność poszczególnych hormonów, których zaburzenia mogą prowadzić do wielu schorzeń. Jesteśmy specjalistami w zakresie endokrynologii i u nas wykonasz niezbędne badania, które pozwolą ocenić funkcjonowanie Twojego organizmu.

Badanie GBS

Badanie wykonywane jest pomiędzy 35. a 37. tygodniem ciąży. Pozwala stwierdzić, czy przyszła mama jest nosicielką bakterii paciorkowca grupy B.

Badania laboratoryjne

W MedicaNow wykonasz badania na najpopularniejsze choroby takie jak borelioza, toksoplazmoza czy mononukleoza.

Diagnostyka mikrobiologiczna

Diagnostyka mikrobiologiczna skupia się na szukaniu czynników chorobotwórczych, co ułatwia zarówno rozpoznanie, jak i leczenie chorób.

Diagnostyka biochemiczna

Biochemia krwi bada stężenie składników osocza, dzięki czemu można ocenić, jak funkcjonują konkretne układy i narządy.

Badanie ogólne

U nas wykonasz podstawowe badania takie jak badania kału (ogólne, krew utajona, lamblia; owsiki i pasożyty) oraz badania moczu.

Markery nowotworowe

Pozwalają wykryć i zidentyfikować kilkadziesiąt substancji, które są wytwarzane przez komórki nowotworowe. W MedicaNow wykonasz takie badania jak AFP, CA (125, 15.3, 19.9), CEA, HE4, PSA.

Wczesne wykrycie raka jajnika

Choroba długo nie daje żadnych objawów, dlatego tak ważne jest, aby badać się regularnie i powierzyć diagnostykę doświadczonym lekarzom – takich znajdziesz w MedicaNow.

Badanie mutacji w genie BRCA1 oraz BRCA2

Mutacje BRCA1 są przyczyną ok. 3% wszystkich raków piersi i ok. 14% wszystkich raków jajnika. W MedicaNow wykonasz najważniejsze badania – ich wyniki konsultujemy ze specjalistyczną poradnią genetyczną.

Wymaz z szyjki macicy na posiew i antybiogram

W MedicaNow możesz liczyć na fachowe podejście – zadbamy o Twój komfort podczas badania. Pobranie wymazu jest szybkie i bezbolesne.

Badania genetyczne z zastosowaniem mikromacierzy CGX

W MedicaNow stosujemy zaawansowane mikromacierze kliniczne PerkinElmer CGX, a wyniki analizuje doświadczony lekarz genetyk.

Hematologia i serologia grup krwi

Morfologia krwi i inne badania krwi pozwalają m.in. wykryć stany zapalne oraz choroby związane np. ze szpikiem kostnym. W MedicaNow wykonasz pakiet niezbędnych badań – szybko, bezboleśnie i w komfortowych warunkach.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zarezerwuj wizytę

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.