Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności

Oferujemy indywidualne konsultacje.
Nasi specjaliści zapewnią szczegółową diagnozę
i odpowiedni plan leczenia.

Pomożemy Wam
zostać rodzicami

Zapewniamy kompleksowe konsultacje w zakresie leczenia niepłodności. Rozumiemy, że znalezienie rzetelnych i godnych zaufania usług może być stresujące.  Ze względu na mnogość możliwych przyczyn konieczna jest pełna diagnostyka – możecie na nią liczyć w MedicaNow. Wiemy, że zasługujecie na najlepszą możliwą opiekę, bez względu na to, jaki macie problem. Możecie nam zaufać we wszystkich swoich potrzebach – zaproponujemy Wam spersonalizowane plany leczenia. Zapraszamy do kontaktu!

Diagnostyka niepłodności

Ze względu na mnogość możliwych przyczyn konieczna jest pełna diagnostyka – możecie na nią liczyć w MedicaNow.

Badanie nasienia

Badanie nasienia stosuje się najczęściej przy podejrzeniu niepłodności – pomaga ustalić kierunek dalszej diagnostyki i leczenia.

Ocena drożności jajowodów

Histerosonografia (HSG) to badanie pozwalające ocenić kształt macicy i drożność jajowodów. W MedicaNow przeprowadzamy badanie bezboleśnie i w komfortowych warunkach.

Test penetracji

W MedicaNow oprócz podstawowych badań wykonamy dodatkowe testy i zaproponujemy najlepsze leczenie w przypadku problemów z zajściem w ciążę.

Stymulacja hormonalna

Stymulacja owulacji to jedna z najczęstszych procedur stosowanych przy niepłodności. W MedicaNow przeprowadzimy Cię przez diagnostykę i zaproponujemy najlepsze metody leczenia zaburzeń owulacji.

Leczenie niepłodności

Zapewniamy kompleksowe leczenie kobiecej i męskiej niepłodności – wszystko po to, aby pomóc Wam zostać rodzicami.

Prowadzenie ciąży z zaburzeniami endokrynologicznymi

Hormony tarczycy odgrywają szczególną rolę w ciąży – mogą zaburzać rozwój płodu i zwiększyć ryzyko poronienia. Dlatego ważne jest, abyś regularnie badała hormony podczas ciąży.

Hysterosalpingosonografia (HyCoSy)

Ta nowoczesna metoda badania narządów rodnych kobiety pozwala cenić stan jamy macicy i drożności jajowodów.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zarezerwuj wizytę

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.