Menopauza

Menopauza

Kompleksowa opieka medyczna dla kobiet dojrzałych.
Poprawimy Twój komfort życia.

Diagnostyka
i leczenie menopauzy

Pomożemy Ci poradzić sobie z objawami menopauzy, zadbamy o profilaktykę zdrowotną i poprawimy komfort Twojego życia. W naszej Klinice możecie skorzystać z konsultacji, zabiegów i badań w poradniach ze specjalizujących się w ginekologii, endokrynologii, medycynie estetyczna i dietetyce. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą możliwą opiekę, bez względu na to, jaki masz problem. Możesz nam zaufać we wszystkich swoich potrzebach – zaproponujemy spersonalizowane plany leczenia.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Diagnostyka i leczenie menopauzy

W MedicaNow zajmujemy się diagnostyką i leczeniem, które mają na celu zmniejszenie dokuczliwych objawów menopauzy.

Osteoporoza

W MedicaNow możesz liczyć na pełną diagnostykę i leczenie, dzięki czemu Twoje kości będą silne, a ryzyko złamań zmniejszone.

Hormonalna terapia zastępcza

Celem HTZ jest ograniczenie nieprzyjemnych objawów menopauzy i najlepiej wdrożyć ją przy pierwszych symptomach przekwitania.

Depresja klimakteryczna

W okresie menopauzy kobiety są bardziej podatne na takie problemy psychologiczne jak depresja, lęki, drażliwość, nerwowość i smutek. W MedicaNow zaopiekujemy się Tobą i pomożemy odzyskać dobre samopoczucie i radość z życia.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.