Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Odkryj swoje naturalne piękno!
Skorzystaj z profesjonalnych
konsultacji i zabiegów medycyny estetycznej.

Nowoczesna klinika
medycyny estetycznej

Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze! Wiemy, że zasługujesz na najlepszą możliwą opiekę, bez względu na to, jaki masz problem. Możesz nam zaufać we wszystkich swoich potrzebach. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Leczenie i usuwanie przebarwień

Dzięki zabiegowi COSMELAN pozbędziesz się przebarwień szybko i skutecznie. Efekty są widoczne są niemal od razu, ale pełny rezultat zauważysz po miesiącu.

Odmładzanie twarzy laserem

Dzięki laserowi frakcyjnemu za jednym zabiegiem odmładzana jest skóra oraz usuwane i zmniejszane są niedoskonałości. W MedicaNow wykorzystujemy laser Emerge™ amerykańskiej firmy PALOMAR.

Terapia laserem ginekologicznym

Laser endowaginalny Aphrodite™ wykorzystywany jest w leczeniu wielu schorzeń, w tym atrofii pochwy. Zwykle wystarczy jeden zabieg, abyś cieszyła się większym komfortem intymnym.

Depilacja laserowa

W MedicaNow wykonujemy depilację laserem LightSheer Desire, który uchodzi za najskuteczniejsze na świecie urządzenie do fotodepilacji.

Peelingi medyczne

W MedicaNow oferujemy rozmaite zabiegi kwasami (w tym kwasy owocowe AHA, glikolowy i retinowy), które można łączyć z bezpiecznymi zabiegami laserowymi i chirurgicznymi dla jeszcze lepszych rezultatów.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to głęboko nawilżający zabieg, którego zadaniem jest uzupełnienie niedoborów i minerałów w najgłębszych warstwach skóry.

Wypełniacze do twarzy

Wypełniacze twarzy nie tylko zmniejszają zmarszczki mimiczne i statyczne oraz poprawiają kontur, ale też zapobiegają powstawaniu nowych oznak starzenia.

Nadpotliwość

Oferujemy leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, która hamuje nadmierne pocenie na okres od 6 do 12 miesięcy. Już po jednym zabiegu odczujesz ulgę!

Likwidacja zmarszczek

Zabieg toksyną botulinową na zmarszczki polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu do określonych mięśni twarzy. Jest to prosta, niechirurgiczna metoda wygładzająca zmarszczki mimiczne.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zarezerwuj wizytę

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.