Zadbamy o Twoje zdrowie. Kompleksowo.

Zadbamy o Twoje zdrowie. Kompleksowo.

Jedyna Prywatna Klinika
Endokrynologii Ginekologicznej
i Menopauzy w Poznaniu

Jesteś w dobrych rękach!

Nowoczesna klinika w Poznaniu, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu: endokrynologii ginekologicznej, ginekologii, endokrynologii, leczenia niepłodności, menopauzy, dietetyki i medycyny estetycznej. Po wnikliwym wywiadzie oraz pogłębionej diagnostyce precyzyjnie dobieramy metody działania, dostosowane do indywidualnych przypadków pacjentów.

Wykorzystujemy światową wiedzę medyczną, najnowocześniejsze technologie i metody leczenia. Pacjenci z długą historią niepowodzeń w leczeniu lub pacjenci, którzy mają za sobą kilka nieudanych zabiegów, mogą skorzystać z najnowocześniejszych procedur wykonywanych przez doświadczonych specjalistów naszej kliniki.

Liczysz się tylko Ty!

Dla nas zawsze jesteś na pierwszym miejscu. W naszej klinice otrzymujesz holistyczną opiekę – widząc objaw, szukamy przyczyny. Badania endokrynologiczne stanowią podstawę wyboru „szytych na miarę” terapii i leków. A Ty możesz mieć pewność, że oddajesz swoje zdrowie w dobre ręce.

Wybrani lekarze w MedicaNow

MedicaNow w liczbach

25 lat
doświadczenia
w Endokrynologii
Ginekologicznej
12
lekarzy i specjalistów
w różnych dziedzinach
medycyny
100+ par
z którymi
leczyliśmy niepłodność
2000+ kg
które zrzucili
pacjenci naszych
dietetyków

Wnętrza naszej kliniki

Przestronne gabinety naszej kliniki wyposażone są w nowoczeny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość opieki nad każdym pacjentem. Wszystkie badania oraz leczenie przeprowadzane są w jednym miejscu. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie z zakresu problemów ginekologicznych i endokrynologicznych. Wizyty w naszej klinice odbywają się w miłej oraz komfortowej dla pacjentki atmosferze.

Technologia w MedicaNow

Wyposażenie gabinetów

Nasze dzieci

Specjaliści w Endokrynologii
Ginekologicznej

Nasza klinika specjalizuje się w endokrynologii ginekologicznej i oferuje pacjentkom zindywidualizowane leczenie różnych schorzeń i problemów. Endokrynolodzy, ginekolodzy i dietetycy są ekspertami w zapewnianiu indywidualnego planu leczenia i spersonalizowanej obsługi.

Podstawą diagnozy są badania endokrynologiczne. W obszarze leczenia schorzeń niepłodności, ginekologii, menopauzy, dietetyki i estetyki rozpoczynamy od badań endokrynologicznych. Pacjentki często po wielu latach leczenia, które nie uwzględniały badań endokrynologicznych, bardzo szybko odczuwają pozytywny wpływ leczenia opartego na diagnostyce opartej na endokrynologii. Badania endokrynologiczne są podstawą doboru terapii „szytej na miarę” i leków.

Czym jest
Endokrynologia
Ginekologiczna?

Endokrynologia ginekologiczna to dział medycyny zajmujący się diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych u kobiet na każdym etapie ich życia.

Lekarze kliniki MedicaNow to wysoko wykwalifikowani specjaliści endokrynologii ginekologiczne, którzy zajmują się różnymi zaburzeniami hormonalnymi i chorobami wpływającymi na zdrowie kobiet.

Zaufaj
Ekspertom

Z myślą o Tobie i Twoich bliskich stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym każdy specjalista to doświadczona i opiekuńcza osoba, która oferuje usługi na najwyższym poziomie. Panująca tutaj, ciepła i życzliwa atmosfera sprzyja powrotowi do zdrowia.

Nasze
Laboratorium

Nasze laboratorium to nowoczesna placówka, zatrudniająca profesjonalną kadrę oraz gwarantująca szeroką gamę badań diagnostycznych. Chętnie doradzimy Ci doborze badań, jeśli tylko przedstawisz nam ogólne informacje o swoim stanie zdrowia, obecnych dolegliwościach i przebytych schorzeniach. Wystarczy więc umówić się telefonicznie do naszego laboratorium .

Wszystkie specjalizacje w MedicaNow

Napisz do nas!

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach? Napisz do nas – odpowiemy na każdą wiadomość.