Wyjątkowość MedicaNow

Od wejścia do MedicaNow czujesz spokój i zaufanie. Nasz personel otoczy każdego właściwą opieką i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Komfortowo przygotujesz się do wizyty.
W przypadku pytań zawsze jesteśmy gotowi do pomocy.

Dostęp do MedicaNow jest teraz z każdej strony Poznania bez ograniczeń. Dogodny dojazd sprawia, że usługi MedicaNow są jeszcze lepiej dostępne dla naszych pacjentów. Bez problemu znajdziesz komfortowe i bezpieczne miejsce parkingowe.

Sprzęt medyczny wykorzystywany w gabinetach MedicaNow spełnia najnowsze trendy i standardy. Diagnoza powstaje w oparciu o sprawdzone technologie i doświadczenie naszego zespołu.

Gabinety MedicaNow oferują fantastyczne poczucie komfortu. Innowacyjne połączenia między gabinetami i niespotykane dotąd rozwiązania powodują, że badanie ginekologiczne odbywa się bez obciążeń i niepotrzebnego stresu.
Wszystko zaprojektowane zostało tak by zapewnić maksymalny komfort i intymność naszym Pacjentom. Każdy szczegół pomieszczenia uwzględnia indywidualny charakter badania przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnych usług.

Nasze główne cele

  • Zapewnienie bezpieczeństwa badań

  • Wykorzystanie najnowszych i sprawdzonych metod

  • Zapewnienie ciągłości świadczenia usług

  • Dostarczenie bezkompromisowego komfortu i intymności

  • Wsparcie w dążeniu do oczekiwanych efektów

Nasi specjaliści

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie opiera się na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji personelu medyczno-zabiegowego w najlepszych ośrodkach medycznych. Stała analiza dostępnych badań naukowych jest gwarancją dostarczania usług na najwyższym poziomie.

Ginekologia

Położnictwo

Niepłodność

Medycyna estetyczna

Choroby wewnętrzne

Dietetyka