Dietetyka

Dietetyka

Dietetyk do Twojej dyspozycji.
Skutecznie walcz z otyłością!

Indywidualne podejście
i indywidualna dieta

Rozumiemy, że znalezienie rzetelnych i godnych zaufania usług dietetyka może być stresujące. Dlatego w poznańskiej Klinice Endokrynologii Ginekologicznej MedicaNow zdrowie pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą możliwą opiekę, bez względu na to, jaki masz problem. Możesz nam zaufać we wszystkich swoich potrzebach – zaproponujemy spersonalizowane plany leczenia. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Diagnostyka i leczenie otyłości

W MedicaNow do Twojej dyspozycji są doświadczeni lekarze dietetycy, którzy przygotują indywidualny plan walki z otyłością.

Test na Celiakię Coeliac Screen

Badanie warto wykonać, jeśli występuje podejrzenie nadwrażliwości na gluten lub kiedy przypadki schorzenia wykryto w rodzinie.

Test na nadwrażliwość pokarmową Food Detective

Wykonujemy profesjonalne badania w kierunku nietolerancji i alergii pokarmowych – dzięki nim polepszysz komfort życia i zwiększysz efekty odchudzania.

Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących

To, co je przyszła mama i mama karmiąca wpływa bezpośrednio na rozwój dziecka. Nasi doświadczeni dietetycy zlecą najważniejsze badania i przygotują dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy.

Konsultacje dietetyczne

W MedicaNow oferujemy pełen zakres konsultacji dietetycznych, w tym dla dzieci, młodzieży, alergików, osób z nadwagą lub niedowagą, dla kobiet w ciąży i w czasie menopauzy.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.