Endokrynoligia

Endokrynoligia

Endokrynolog do Twojej dyspozycji!
Oferujemy indywidualne konsultacje.
Nasi specjaliści zapewnią szczegółową diagnozę i odpowiedni plan leczenia.

Zakres usług
enokrynologicznych

Zapewniamy kompleksowe konsultacje w zakresie endokrynologii. Rozumiemy, że znalezienie rzetelnych i godnych zaufania usług endokrynologicznych może być stresujące.  Dlatego w poznańskiej Klinice Endokrynologii Ginekologicznej MedicaNow zdrowie pacjentki stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą możliwą opiekę, bez względu na to, jaki masz problem. Możesz nam zaufać we wszystkich swoich potrzebach – zaproponujemy spersonalizowane plany leczenia. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Nieregularne miesiączki

Jeżeli masz nieregularne miesiączki lub inne niepokojące dolegliwości, umów się na wizytę – nasz lekarz Ci pomoże.

Pierwotny i wtórny brak miesiączki

Brak miesiączki może świadczyć o wadach rozwojowych, chorobie lub zaburzeniach układu rozrodczego.

Hirsutyzm

Jeżeli zauważyłaś u siebie nadmierne owłosienie, umów się na wizytę. Nasz endokrynolog-ginekolog wykona odpowiednie badania, pomoże ustalić przyczynę i zastosuje właściwe leczenie.

Trądzik hormonalny

W MedicaNow leczymy trądzik u nastolatków i dorosłych, skupiając się na przyczynie, a nie tylko objawach.

Łysienie androgenowe

W MedicaNow proponujemy pakiet badań oraz szereg rozwiązań hamujących i spowalniających proces łysienia.

Zespół napięcia przedmiesiączkowego

Umów się na wizytę w MedicaNow – porozmawiamy, przebadamy i pomożemy Ci poczuć ulgę.

Przedwczesne wygasanie czynności jajników

Zaprzestanie pracy jajników dotyka kobiet przed 40. rokiem życia i oznacza mniejsze szanse na posiadanie potomstwa. Skonsultuj się ze specjalistami MedicaNow, którzy pomogą Ci zajść w ciążę.

Zespół policystycznych jajników

W MedicaNow kompleksowo leczymy zespół policystycznych jajników, który może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia i płodności.

Hiperandrogenizm

Nadmiar androgenów objawia się nadmiernym owłosieniem na ciele, trądzikiem, łysieniem oraz zaburzeniami miesiączkowania. W MedicaNow znajdziemy przyczynę zaburzenia i przeprowadzimy przez cały proces leczenia.

Hiperprolaktynemia

Badanie prolaktyny wykonuje się przy zaburzeniach miesiączkowania i niepłodności. W MedicaNow przeprowadzimy pełną diagnostykę i zaproponujemy Ci najlepsze leczenie.

Zaburzenia pokwitania

Zaburzenie pokwitania dotyczy przedwczesnego lub opóźnionego dojrzewania płciowego. W każdym z tych przypadków konieczna jest konsultacja z lekarzem – w MedicaNow mamy doświadczenie w diagnostyce i leczeniu takich zaburzeń.

Prowadzenie ciąży z zaburzeniami endokrynologicznymi

Hormony tarczycy odgrywają szczególną rolę w ciąży – mogą zaburzać rozwój płodu i zwiększyć ryzyko poronienia. Dlatego ważne jest, abyś regularnie badała hormony podczas ciąży.

Badanie USG tarczycy

Choroby tarczycy zaburzają pracę całego organizmu, dlatego warto regularnie przeprowadzać badanie USG. W MedicaNow zapewniamy kompleksową diagnostykę USG.

Endometrioza

MedicaNow to specjalistyczna klinika leczenia endometriozy – wykonamy kompleksową diagnostykę i zadbamy o Twoje zdrowie.

Diagnostyka i leczenie chorób tarczycy

Nadczynność lub niedoczynność tarczycy może wynikać z poważnych chorób, dlatego należy regularnie badać gruczoł oraz hormony tarczycowe.

Hormonalne wypadanie włosów

Nasza klinika endokrynologii ginekologicznej
oferuje specjalistyczną pomoc w diagnostyce
oraz leczeniu hormonalnego wypadania włosów.

Nie znalazłaś tego czego szukasz?

Poznaj nas lepiej i zadbaj o swoje zdrowie z MedicaNow. Zaopiekujemy się Tobą, bo
Twoje zdrowie, piękno i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Doświadczenie

MedicaNow to wybitni specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, dietetyki, medycyny estetycznej i diagnostyki. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w endokrynologii ginekologicznej, co jest unikalne na polskim rynku medycznym.

Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i technologii

Dzięki wieloletniej praktyce w ośrodkach uniwersyteckich mamy dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej, badań naukowych i renomowanych ośrodków medycznych. Stale się szkolimy i służymy pomocą pacjentom i kolegom po fachu, bo wierzymy, że tylko przeszkolony personel gwarantuje odpowiednie terapie i zabiegi. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – szukamy nowoczesnych i często bezkompromisowych rozwiązań, które będą skuteczne i przyniosą obiecane rezultaty naszym pacjentom.

Jakość i bezpieczeństwo

Jakość i bezpieczeństwo

Ciągle podnosimy kwalifikacje i śledzimy trendy, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami ze świata medycyny i technologi oraz zapewnić najwyższą jakość. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie ze światowymi standardami.

Dbamy o dyskrecję i Twoje bezpieczeństwo

Stworzyliśmy miejsce, w którym zapewniamy profesjonalną, kompleksową, a przede wszystkim przyjazną obsługę. Rozmawiamy i słuchamy naszych pacjentek, skupiając się na ich doświadczeniach. Dzięki temu możemy zaproponować nie tylko indywidualne terapie, ale też zadbać o ich komfort. Zaprojektowaliśmy tak pomieszczenia, aby zapewnić maksimum dyskrecji, bezpieczeństwo i intymność badań. Materiały wykończeniowe oraz sprzęt medyczny spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i ustalimy termin wizyty.