Konsultacja dietetyczna dla osób z niedowagą

Jeśli chcesz coś zrobić ze swoją niedowagą i zdrowo przytyć, musisz włączyć do swojej diety kilka produktów. Nasi specjaliści przygotują optymalną dietę na niedowagę, która wymaga postępowania zgodnego ze zdrowym rozsądkiem i musi być przygotowana zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, ale przede wszystkim musi być poprzedzona kompleksową diagnostyką. Zastosowanie naszych specjalistycznych zasad pozwoli optymalnie przytyć bez efektów ubocznych.

Konsultacja dietetyczna dla dzieci i młodzieży z nadwagą

Jeśli dziecko waży za dużo musisz to jak najszybciej zmienić. Trzeba pamiętać, że komórki tłuszczowe, powstaną u dziecka przez pierwsze 2 lata życia i już nigdy nie znikną. To oznacza, że dziecko z nadwagą może w przyszłości mieć problemy z wagą. Jeśli podejrzewasz, że twoje dziecko ma nadwagę, skontaktuj się z naszym specjalistą. Odpowiednia diagnoza InBody 370, analiza laboratoryjna oraz testy pokarmowe pozwolą dobrać naszym dietetykom optymalne sposoby odżywiania.

Konsultacja dietetyczna dla alergików pokarmowych – dieta eliminacyjna

Jeśli cierpisz na przewlekłe biegunki, zaparcia, bóle brzucha, lub wzdęcia dieta eliminacyjna opracowana w MedicaNow może pomóc określić, czy objawy te są spowodowane przez wrażliwość na pokarmy. Dzięki naszym specjalistom dowiedz się, jak bezpiecznie i efektywnie korzystać z diet eliminacyjnych, a także jak prowadzić dziennik żywieniowy.

Konsultacja dietetyczna dla całej Rodziny

Na spotkaniu dietetyk analizuje i ocenia dotychczasowe nawyki żywieniowe członków rodziny. Dokonuje pomiarów masy i składu ciała, oblicza masę należną. Pyta też o upodobania kulinarne i zachowania żywieniowe. Wskazuje popełniane błędy oraz uczy jak je eliminować.

Konsultacja dietetyczna dla matki i córki

W trakcie wizyty dietetyk, a w przypadku potrzeby lekarz ginekolog przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowy i zleca wykonanie na miejscu w gabinecie MedicaNow zestaw badań biochemicznych o profilu „Twoje zdrowie”. Istnieje możliwość konsultacji psychologicznej.

Konsultacja dietetyczna dla kobiet w okresie menopauzy

Spotkanie z dietetykiem i lekarzem ginekologiem (w razie potrzeby) obejmuje: edukację dietetyczną dotyczącą umiejętności czytania etykiet produktów spożywczych oraz sposobu przygotowywania posiłków w domu, przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego zlecenie badań biochemicznych o profilu „60-plus”, które wykonujemy w gabinecie MedicaNow

Konsultacja dietetyczna dla kobiet w okresie dojrzewania

Wizyta prowadzona przez Dietetyka oraz w razie potrzeby przez Lekarza ginekologa obejmuje: przeprowadzenie wywiadu zdrowotnego połączonego ze stylem życia całej Rodziny
edukację dietetyczną dotyczącą umiejętności czytania etykiet produktów spożywczych, przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego.

Konsultacje dietetyczne dla Pań w ciąży

Na spotkaniu dietetyk analizuje i ocenia dotychczasowe nawyki żywieniowe i stan zdrowia. Dokonuje pomiarów masy i składu ciała, oblicza masę należną. Pyta też o upodobania kulinarne i zachowania żywieniowe. Wskazuje popełniane błędy oraz uczy jak je eliminować.